top of page

Bizi yakından tanıyın

Şirketimizin misyonunu ve vizyonunu daha detaylı öğrenin.

Hakkımızda

UPSET Elektronik, güç elektroniği alanında 20 yılı aşkın bilgi birikimi ve mühendislik altyapısıyla tüm müşterilerine; katma değeri yüksek, kaliteli, rekabetçi kesintisiz güç kaynağı çözümleri ve hizmetleri sunmaktadır.

Güç elektroniği ile sektöre giriş yapan UPSET Elektronik; Voltaj

Regülatörleri, Dc Güç Kaynakları, Redresörler, İnvertör Sistemleri, Kuru Tip Tam Bakımsız Aküler, Motor Sürücüleri, Asansör Kontrol Sistemleri ve Panoları alanlarında da kaliteli hizmet sunarak ürün gamını oldukça geniş bir alanda yürütmeye devam etmektedir.

Gelişen bu ürün gamında ve ürün çeşitliliğinde de her zaman olduğu gibi kaliteli ürün kaliteli hizmet ilkesinden hiç vazgeçmemiştir.

Sektöründeki gelişmeleri yakından takip eden ve bu gelişmeleri müşterileri için rekabet avantajına çeviren, kalite ve güvenden ödün vermeyen, koşulsuz müşteri memnuniyeti odaklı kalite anlayışıyla müşterileri tarafından her geçen gün daha fazla tercih edilen  UPSET Elektronik, her yıl müşteri sayısını ve satış rakamlarını katlayarak büyümüş ve günümüzde sektörde öncülük eden , söz sahibi, güvenilir, lider şirketlerden biri olmuştur.

UPSET Elektronik, her yıl müşteri sayısını ve satış rakamlarını katlayarak büyümüş ve günümüzde sektörde öncülük eden , söz sahibi, güvenilir, lider şirketlerden biri olmuştur.

UPSET Elektronik, dünyanın hızla değişen teknolojisine ve gelişimine ayak uydurarak kaynaklarını sektöre aktarmaya devam etmeyi kendisine bir misyon olarak belirlemiştir.

 

Bu misyonla birlikte UPSET Elektronik yalnızca makineye değil, insana ve teknolojiye de yatırım yaparak, global pazar lideri olma hedefine

gün ve gün yaklaşmaktadır.

Her geçen gün müşterilerine daha iyi hizmet, daha kaliteli ve daha rekabetçi ürün sunmanın artan sorumluluğuyla UPSET Elektronik sürekli yatırımlar yapmak, satış ve satış sonrası hizmetleri ile müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı ilke haline getirmiştir.

 

Saygılarımızla.

Vizyonumuz
Misyonumuz

bottom of page